Telefon alarmowy 999
ul. Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, Centrala Telefoniczna +48 18 263 30 00
Powrót do galerii

Nasza placówka na konferencji "Zielone Podhale. // 2015-01-22

 

Nasza placówka na konferencji: „Zielone Podhale. Działania władz lokalnych mające na celu poprawę obecnego stanu środowiska naturalnego i jakości życia mieszkańców”.

 
 
 

W minioną środę w Nowym Targu odbyło się spotkanie związane z promowaniem na Podhalu działań związanych z ochroną środowiska, wdrażaniem nowoczesnych technologii energooszczędnych, korzystanie z odnawialnych źródeł energii jak i szeroko rozumianej modernizacji budynków czy używanych technologii, które poprawiają stan naszego środowiska jak i jakość życia mieszkańców naszego regionu. Wśród zaproszonych gości byli więc m.in. naukowcy, eksperci z krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, władze samorządowe Powiatu Nowotarskiego i miasta Nowy Targ, jak i te osoby, które już czynnie wprowadzają tego typu technologie u siebie. Podczas spotkania Marek Wierzba dyrektor Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu mówił o „Kompleksowej termomodernizacji z wykorzystaniem kogeneracji oraz technologii OZE” budynku naszego szpitala.


Państwowe Ratownictwo Medyczne Fundusze europejskie Zintegrowany Informator Pacjenta Dla pacjentów Elektroniczna rejestracja Dokumenty do pobrania Lista oddziałów Lista poradni Galeria zdjęć